Įkvėpti fotografės, meninikės, advokatės Sofie Gamand, kuri šiuo metu gyvena Los Andžele, geriau žinoma savo darbais "Wet Dog" ir "Pit bull Flower power". Pasinaudoje jos idėja, bandydami atkreipti visuomenės dėmesį pristatome jums savo socialinę akciją "Jei turėčiau ausis".Nuotraukose Jūs matote šunis, kuriems buvo pašalintos ausys dėl buvusių šeimininkų užgaidų. Šiuo metu visi šie šunys turi namus, o jų ausys "priaugintos" programos pagalba

Jei turėčiau ausis

Maksiukas, tikslus amžius nežinomas.Rastas gatvėje,liesas, vangus ir tiesiog susitaikęs su likimu. Jį priglaudusi Karina su šeima, gyvenanti Klaipėdoje, tikėjosi, kad jis bent metus išgyventų pas juos, nes jau tada jis atrodė labai senas. Maksiukas jau ketvirtus metus gyvena naujuose namuose, o šeimininkė Karina, vis sako, kad tai tobulas jos šuo, trūksta tik ausų.

Čiara ir Safyra namų neteko 4metų. Nupirktos iš užsienio kilmingos į daugyklą. Atiduotos, nes nevaisingos. Abi radusios namus, gyvena atskirai.

Dutis namų neteko 7-erių, nes grįbštelėjo vaikui. Kas kaip ir kodėl neaišku, tėvų šalia nebuvo. Šiuo metu gyvena kitoje šeimoje su kūdikiu, yra mylimas ir lepinamas šeimos narys.

Dzeusas namų neteko būdamas dviejų. Kilmingas pitbulis, įsigytas, kaip įvaizdžio detalė iš namų išmestas, nes nusipirkus brangų kačiuką jį užniurkė.

Arčis beveik 3 neteko namų. Įsigytas dar mažiukas, išsivežtas gyventi į užsienį, o pasibaigus namo nuomos sutarčiai, bute vietos jam šeimininkai nerado.